Proszę czekać...
zamknij

Co można u Nas zyskać w ramach obsługi korespondencji?

Strona Licki

Licki

Dodano: 18.03.2021
Licki jest nowoczesną firmą, w swojej działalności skoncentrowaną na niesieniu pomocy innym firmom. Oferuje usługi kurierskie, transportowe w zakresie kraju jak również zagranicą. Dodatkowo zapewnia pomoc w prowadzeniu biura, wykonując podstawowe czynności jak nadawanie korespondencji czy załatwianie spraw urzędowych. Firma swoje usługi wykonuje jednorazowo, na konkretne zlecenie klienta, lub cyklicznie, zależnie od potrzeb danej firmy. Wszystkim zajmuje się profesjonalnie, z dbałością o interesy nie tylko swoje, a również swojego klienta.

Obsługa korespondencji

Nasza firma oferuje obsługę korespondencji nie tylko na poziomie dostarczania z konkretnej firmy przesyłek do Urzędu Pocztowego. Proponujemy w obrębie tej usługi bowiem jeszcze inne, wyjątkowo funkcjonalne świadczenia.

Usługi dodatkowe

Zobowiązujemy się między innymi do odbioru z Urzędu Pocztowego przesyłek w sytuacji, kiedy firma zmieniła swoją dotychczasową siedzibę, a pisma dalej przychodzą na jej stary adres. Także o świcie możemy dostarczać do odbiorców korespondencję, przed przyjściem listonosza. Dopełniamy na dodatek formalności w urzędach i bankach, na podstawie pełnomocnictwa otrzymanego od Zleceniodawcy.

Profesjonalne działania

Nasza obsługa korespondencji na terenie Warszawy postrzegana jest jako dokładna, gdyż jesteśmy terminowi i działamy sprawnie. Przeszkolona kadra pracownicza potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji. Wiemy, że korespondencja jest podstawą działania każdego przedsiębiorstwa i stąd Nasze zaangażowanie.

https://licki.pl/serwis-biurowy/nadawanie-korespondencji/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź