Proszę czekać...
zamknij

List przewozy jako gwarancja rzetelnej usługi

Strona Licki

Licki

Dodano: 18.03.2021
Licki jest nowoczesną firmą, w swojej działalności skoncentrowaną na niesieniu pomocy innym firmom. Oferuje usługi kurierskie, transportowe w zakresie kraju jak również zagranicą. Dodatkowo zapewnia pomoc w prowadzeniu biura, wykonując podstawowe czynności jak nadawanie korespondencji czy załatwianie spraw urzędowych. Firma swoje usługi wykonuje jednorazowo, na konkretne zlecenie klienta, lub cyklicznie, zależnie od potrzeb danej firmy. Wszystkim zajmuje się profesjonalnie, z dbałością o interesy nie tylko swoje, a również swojego klienta.

Przesyłki kurierskie

Odkąd tylko w Naszej firmie wprowadziliśmy usługę jaką jest dostarczanie ofert przetargowych na terenie całego kraju, jak i za granicą, staramy się wskazywać Zleceniodawcom, że Nasza firma, z siedzibą w Warszawie zna się na tym wyjątkowo dobrze. 

Wskazaniem na to, iż nie są to puste słowa, i że wiemy, jak znaczące jest dostarczenie oferty przetargowej o czasie jest fakt, że zobowiązujemy się do tego, by dostarczyć list przewozowy. List taki zawiera czytelny podpis odbiorcy danej oferty, wraz z godziną i datą otrzymania do rąk własnych przesyłki. Ten rodzaj świadczeń, proponowany w ramach obsługi jaką są przesyłki kurierskie obejmuje również rzetelne reprezentowanie Klienta w momencie otwarcia oferty przetargowej, kiedy tylko wyraziłby on taką chęć. Wówczas Nasz kurier przygotuje się do tego profesjonalnie. Zależy Nam, żeby każda z usług co do ofert przetargowych postrzegana była fachowo.

https://licki.pl/przesylki-kurierskie/przesylki-kurierskie/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź