Proszę czekać...
zamknij

Licki - przewóz sprzętu medycznego

Strona Licki

Licki

Dodano: 18.03.2021
Licki jest nowoczesną firmą, w swojej działalności skoncentrowaną na niesieniu pomocy innym firmom. Oferuje usługi kurierskie, transportowe w zakresie kraju jak również zagranicą. Dodatkowo zapewnia pomoc w prowadzeniu biura, wykonując podstawowe czynności jak nadawanie korespondencji czy załatwianie spraw urzędowych. Firma swoje usługi wykonuje jednorazowo, na konkretne zlecenie klienta, lub cyklicznie, zależnie od potrzeb danej firmy. Wszystkim zajmuje się profesjonalnie, z dbałością o interesy nie tylko swoje, a również swojego klienta.

Transport

Nasza warszawska firma znana jest na terenie całego kraju oraz w Europie z fachowego przewozu sprzętu medycznego. Na fachowość tę wpływa przede wszystkim zatrudniona przez Nas kadra. Są to specjaliści, którzy każdy towar pakują sprawnie, stosownie go zabezpieczając. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej temperatury w przestrzeni ładunkowej urządzenia od razu po rozładowaniu są gotowe do podłączenia do sieci. Nasi eksperci służą również pomocą przy rozpakowaniu oraz zainstalowaniu sprzętu.

Z kim współpracujemy?

Już od 2007 roku współpracujemy z dystrybutorami, importerami, szpitalami, laboratoriami i klinikami, dlatego transport urządzeń medycznych nie sprawia Nam żadnej trudności. Znani jesteśmy wśród swoich Klientów z rzetelności i niezawodności.

Co przewozimy?

Przewozimy między innymi: tomografy, ultrasonografy, mammografy, aparaty RTG i USG, inkubatory, stacje AW i IDI i densytometry. Zajmujemy się też specjalistycznym przewozem rezonansów magnetycznych i tomografów komputerowych. 

Oferta firmy Licki: usługi transportowe w Warszawie
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź